Stratejimiz

TEKB, kooperatif üyesi eczanelerin, işletme verimliliğini ve hizmet kalitesini arttırmalarına yardımcı olarak farklı ve çağdaş bir kimlik kazanmalarını; böylece, sağlık sisteminin önemli bir ünitesi haline gelmelerini ve halk tarafından tercih edilmelerini sağlamak için çalışmaktadır. 

Üyelerini güçlendirerek güçlenmeyi ve onlarla birlikte büyümeyi ilke edinen TEKB, stratejik fonksiyonları merkezileştirirken, uygulamayı işletmelere bırakmakta ve eczacı kooperatifçiliğinin güçlendirilmesi yönünde çaba harcamaktadır. 

TEKB, kooperatiflerin, üyelerinin ürün temini dışındaki ihtiyaçlarına da yanıt veren ve onlara danışmanlık yapan kurumlara dönüşmesini; üye eczanelerin sadakatinin artırılmasını ve örgütlülüğün gücüyle rekabette fark yaratılmasını hedeflemektedir. 

TEKB, çatısı altındaki eczacı kooperatifleri ile teknolojiyi takip ederek hizmette kaliteyi hedef alarak, geleceği planlayarak emin adımlarla yoluna devam eden yapılar olarak ülkemizde faaliyet göstermektedir.

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN