Yurt Dışı İştiraklerimiz

SECOF (Avrupa Eczacı Kooperatifleri Topluluğu)

SECOF (Sociédad Europea de Cooperacion Farmaceutica/Avrupa Eczacı Kooperatifleri Topluluğu) İspanyol kanunlarına bağlı olarak kurulan bir ortaklık grubu olup yedi ülkede; Belçika, Fransa, Almanya,İtalya, Ispanya, Portekiz ve Türkiye?de faaliyet gösteren altı ana kooperatifi çatısı altında toplamaktadır.

  •  Astera (CERP Rouen SAS ve Cerp SA)
  •  CECOFAR (Centro Cooperativo Farmacéutico) 
  •  CTF GROUP 
  •  Sanacorp eG Pharmazeutische Großhandlung (Sanacorp Pharmahandel GmbH)
  •  TEKB (Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği), Türk ecza kooperatiflerinin üst birliğidir.İskoop,BEK,EDAK ve GEK birliğin çatısı altında hizmet veren ana kooperatiflerdir. 
  •  Udifar

 

GIRP(Avrupa Tam Donanımlı İlaç Toptancıları Birliği)

GIRP, Avrupa'daki tüm ilaç toptancılarını ve dağıtıcılarını temsil eden bir birlik olarak üyeleri ile sağlık sektöründeki tüm taraflar arasında bir iletişim platformu ve odak noktası olarak hizmet vermektedir. TEKB’nin direkt üye olarak Türkiye’yi temsil ettiği birliğe, 31 Avrupa ülkesindeki yaklaşık 600 tam donanımlı ilaç toptancısı üye haldedir. GIRP, Avrupa genelinde ilaçların etkili ve güvenli bir biçimde dağıtılmasına yardımcı olmak amacıyla sürekli bilgi akışı sağlar ve ilgili konularda bilinçli kararlar alınmasını katkıda bulunur.

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN